O NÁS

Podpora športových podujatí patrí medzi významné CSR aktivity Slovanetu. Prečo? Pretože veríme v silu pohybu a pozitívny vplyv športových aktivít na telesné aj duševné zdravie.

Ako spoločnosť, ktorá sa zameriava predovšetkým na online a inteligentné produkty a služby, robíme všetko pre to, aby bol život našich zákazníkov pohodlnejší a jednoduchší. Tempo dnes udávajú technológie a my sa snažíme, aby boli klienti vždy o pomyselný krok vpred. Digitálna doba má však aj početné úskalia a my si pred nimi nezatvárame oči.

 

PODPORUJEME
PODPORUJEME

O projekte

Uvedomujeme si, že ako digitálny provider nesieme pomerne veľkú spoločenskú zodpovednosť a máme priamy vplyv na budúcnosť a zdravie ľudí. Preto samozrejme chceme, aby bol tento vplyv čo najpozitívnejší. A ako lepšie prispieť k zdravému životnému štýlu a životnej rovnováhe, než športom?

V Slovanete historicky a dlhodobo podporujeme vybrané druhý športu, športové aktivity, či podujatia. V rámci možnosti pomáhame viacerým športovým klubom. Medzi najvýznamnejšie patria Hokejový klub Poprad, Basketbalový klub Inter v Bratislave, Basketbalový klub Iskra Svit, Futbalový klub v Zlatých Moravciach, Futbalový klub v Ivanke pri Dunaji, či Mestský basketbalový klub Handlová.

Slovanet Impact je projekt, ktorý pôvodne vznikol ako iniciatíva s hlavným cieľom pomôcť hendikepovaným športovcom. Dnes však podporujeme, organizujeme a propagujeme aj ďalšie aktivity, napríklad detské tábory a futbalové kluby, pomocou ktorých sa snažíme deti nasmerovať a povzbudiť k športu a pravidelnému pohybu.

Sídlo spoločnosti

Slovanet, s.r.o

Ulica 123,

032 20 Bratislava